Profesjonalna fotografia ślubna Gliwice
Dobry fotograf na wesele

W ofercie fotografii ślubnej przedstawione są trzy pakiety:


Pakiet I obejmuje:
  zdjęcia od przygotowań Panny Młodej do oczepin poprzez ceremonię zaślubin, sesję plenerową oraz przyjęcie weselne do oczepin.
Pakiet ten zawiera 80-100 wydrukowanych zdjęć w formacie 15x23 cm poddanych autorskiej obróbce i retuszowi oraz około 500-700 wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej.

Pakiet II obejmuje:
  zdjęcia od przygotowań Panny Młodej, poprzez ceremonię zaślubin, przyjęcie weselne 2-3 godziny oraz sesję plenerową.
Pakiet ten zawiera 50-60 wydrukowanych zdjęć w formacie 15x23 cm poddanych autorskiej obróbce i retuszowi oraz około 400-600 wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej.

Pakiet III sama sesja plenerowa:
  obejmuje wykonanie zdjęć plenerowych w 2-3 lokalizacjach w przedziale czasowym około trzech godzin.
Pakiet ten zawiera 20-30 wydrukowanych zdjęć w formacie 15x23 cm oraz około 100-200 wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej.

Oczywiście aby w pełni zaspokoić Państwa wymagania oferta zawsze może być dobrana indywidualnie.

Terenem mojej działalności jest głównie Śląsk i jego okolice, ale nie ma przeszkód aby dojechać w inne wskazane miejsce
Istnieje również możliwość wykonania sesji ślubnej poza granicami naszego kraju, ceny ustalane są indywidualnie.

Poszczególne pakiety nie zawierają albumów ślubnych, których oferta jest ustalana odrębnie. Oferujemy albumy tradycyjne ręcznie robione oraz fotoksiążki i fotoalbumy.

W celu poznania szczegółów oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a następnie spotkania osobistego w siedzibie firmy w Gliwicach przy ul. Sobótki 3 / NA PARTERZE/. Rezerwacja terminu następuje po dokonaniu wpłaty zadatku.

Fotografia reportażowa, reklamowa itp.


  Zakres mojej działalności obejmuje również inne rodzaje fotografii od reportażowej, poprzez reklamową, wizerunkową, biznesową, katalogową, dokumentacyjną do fotografii dziecięcej.
  Na miejscu w siedzibie firmy wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów: dowodowe, paszportowe, legitymacyjne, dyplomowe i wizowe.

Usługi video


  Przegrywamy materiały powierzone z VHS, miniDV, video8, Hi8 na nośniki DVD. W przypadku zainteresowania ofertą wideofilmowania możemy polecić osobę z którą współpracujemy w tym zakresie.


Pod tym linkiem można zobaczyć m.in. fotoalbumy jakie wykonujemy: FOTO-ALBUMY-PRODUKTYKrzysztof Biały 2009-2017 All rights reserved ®

Używamy plików cookies:
Polityka prywatności